Ako sme pomohli predajcovi podláh vizualizovať jeho podhlahy?

Dnes je na trhu také kvantum interiérových doplnkov, že je to skôr na zbláznenie ako na radosť zo zariaďovania. To platí i u podláh. Parkety, plávajúce, koberce, laminát …

Čo si vybrať? Keby som vedel ako to bude vyzerať… To nie je problém, vizualizujeme vašu podlahu a priamo vo vašom priestore.

Cieľom nášho ďalšieho projektu bolo pomôcť jednému z najväčších český predajcov podláh zvýšiť svoje predaje. A to prostredníctvom tabletovej aplikácie, ktorá umožňuje vizualizáciu vybranných podláh vo zvolenom priestore. Opäť bola android aplikácia určená pre obchodníkov spoločnosti.

Používateľ odfotí miestnosť, vyberie si podlahu a aplikácia mu spracuje výsledný vizuál. Nahradí starú podlahu novou, priamo do zvoleného priestoru. Takto vznikne oveľa reálnejšia predstava ako bude vybranná podlaha vyzerať vo zvolenom priestore. Použivateľ si danú vizualizáciu uloží a následne môže porovnávať zvolené varianty.

Aplikácia okrem vizualizácie ponúka prehľad preddefinovaných miestností, kde si používateľ mohol meniť farbu steny, stropu, vzorku podlahy. Túto aplikáciu sme robili v spolupráci s Blueweb.

Dnes sú IT riešenia prístupné každému podnikateľovi. Dokážu pomôcť, šetriť, zjednodušiť, optimalizovať, posúnúť vpred. Ak chcete aj vy využiť potenciál IT riešení, neváhajte nás kontaktovať na info@become.sk