Ako pomáhame šíriť náboženstvo menom Swift? 

Jednoducho. Školíme. Vytvorili sme individuálny kurz výučbových hodín zameraných na programovací jazyk Swift. Program vedie náš vedúci Peťo Druska, ktorý programuje od 2010 v jazykoch Objective-C a Swift. Programoval  pre seba, pre starbug a inloop, teraz som tímlídrom a vedúcim v become, s.r.o. Školenie prebieha prostredníctvom skype stretnutí a nemá presne vymedzený počet hodín ani náplň stretnutí. Tá sa vždy určí na základe aktuálnych schopností študenta a jeho cieľa, ktorý chce kurzom dosiahnúť. Preto je kurz vhodný aj pre začiatočníkov aj pre pokročilých, alebo len pre vývojárov, ktorí sa aktuálne boria s nejakým problémom a potrebujú trochu postrčiť. Kurz na základe toho môže trvať 1 alebo aj 30 hodín, možno i viac.

Kurz sa sústredí na konkrétne úlohy, ktoré študent robí samostante i za pomoci Peťa s cieľom učiť sa na reálnych úlohách, aplikáciách.

Výhodou je individuálny prístup, úlohy vytvorené na mieru študenta, nie je potrebné cestovať, neplatí sa za celý dopredu predpísaný kurz, ktorý nemusí spĺňať potreby študenta a výhodou je i nastavenie vlastného tempa školenia.

Cena kurzu je

*30€/hodinu bez DPH – individuálne konzultácie

*50€/hodinu bez DPH – firemné konzultácie za jednotlivca

Ak sa ti náš kurz pozdáva, neváhaj nás kontaktovať na: peter.druska@become.sk