Ako jednoducho spraviť skúšky na vodičský preukaz?

Ročne niekoľko desaťtisíc ľudí je registrovaných ako záujemcovia o získanie vodičského preukazu. Preto sme sa rozhodli vytvoriť aplikáciu, ktorá týmto študentom pomôže pripraviť sa jednoduchšie a rýchlejšie. Aplikáciu sme vytvorili dva roky dozadu v rámci programu Študuj prax, no kvôli jej úspechu sme ju na jar 2017 prerobili a zaatraktívnili.

Vytvorili sme mobilnú aplikáciu Vodičský preukaz, ktorá obsahuje kompletné testy pre skupiny A,B. Testy obsahujú originálne obrázky križovatiek a značiek, ktoré sa nachádzajú i vo vyhláške.

Výhodou aplikácie je, že oproti papierovej forme poskytuje jednoduché vyhodnotenie, možnosť testovať sa kdekoľvek a kedykoľvek bez nutnosti nosiť so sebou kopu papierov. Ďalšou veľkou výhodou je, že aplikácia registruje otázky, ktoré boli nesprávne zodpovedané a ponúka ich v zozname problémových otázok. Takto sa študent vie sústrediť iba na otázky, ktoré mu robia problém a nemusí ich ručne vyhľadávať a robiť si celý test kvôli jednej otázke. Webová stránka projektu. 

Aplikácia je dostupná zadarmo pre operačný systém iOS TU.